Ekonomi

Makine İkmal Atölyeleri Yoğun Çalışıyor

Kırcağız yolu Labranda Bulvarı üzerinde hizmet veren Milas Belediyesi Makine İkmal Bakım Onarım Müdürlüğü Atölyeleri, küçük bir sanayi sitesinin hareketliliği ile çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Milas Belediyesi bünyesinde hizmet veren Makine İkmal Bakım Onarım Müdürlüğü, belediye filosundaki iş makinaları ve araçlarının bakımlarını düzenli olarak yaparak arızalarını gideriyor. Bu süreçlerin belediye bünyesinde yürütülmesi ile tasarruf sağlanırken, arızalara hızlı müdahale hizmetin kesintisiz devam etmesini sağlar.

ONARIMDAN ÜRETİME HER ALANDA ÇALIŞMAKTADIR

Makine İkmal Bakım Onarım Müdürü İlker Çağlar Türker, büro çalışanları ile birlikte 29 kişilik bir grup oluşturduklarını belirterek, “Boya, elektrik, demirhane ve tamirhane atölyelerimizle hizmet veriyoruz. Araçlarımızın garanti dışı bakımları genellikle atölyemizde yapılmaktadır. Baskı, elektrik, yağ ve boya gibi periyodik bakımların yapıldığı atölyelerimizde ağır bakımlar dışında onarımdan üretime kadar her alanda çalışmaya devam ediyoruz.” söz konusu.

Donanım eksikliklerinin büyük ölçüde tamamlandığını sözlerine ekleyen Türker, “Mahallelerimizden ve kamu kurumlarından gelen talepleri imkanlarımız ölçüsünde değerlendiriyoruz. Mahallelerimize kazandırdığımız sosyal alanları da atölyelerimizde üretiyoruz.” belirtti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu